Po pierwsze chciałam przeprosić za problemy z wgrywaniem się szablonów, zostały one wgrane na serwer „interia.pl”. Niestety serwer ostatnimi czasy bywa przeciążony, a my nie mamy na to wpływu. Przepraszamy. Nie obawiajcie się szablony na pewno będą się pojawiać, bo nie usunęłyśmy żadnego linka z szablonem. O każdym przeniesieniu lub zmianie będziemy zawsze informować blogowiczów.

Co do zmian w kodzie html (takie pytania często się pojawiają) prosimy nie zmieniać kolorów linków i tekstu. Dopuszczalne natomiast są zmiany w nazwach, np. księga, linki, ostatecznie tytuł szablonu. Miło by również nam było, gdybyście mogli wspomnieć coś o naszej stronce np. w swoich linkach :P, jednak nie jest to przymus :)
Dziękujemy za odwiedziny oraz wszystkie komentarze dotyczące szablonów. Czekamy na wiecej waszych opinii, w końcu to strona dla Was. Tymczasem dodaję nowy szablon w dziale

Rysunkowe (Hanuszka)
…Different point of view…
(kliknij, a zobaczysz :P)

Sweet Angel również nie spoczęła na laurach :P i dodała w dziale

Ludzie
Flowers in my head
(kliknij, a zobaczysz :P)

Jeszcze jedna prośba kierowana do Was, w księdze gości jeśli probieracie szablon wposzcie jego nazwę i poprawny adres bloga (obowiązkowo!) Dziękujemy za uwagę ;)